Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty i konsultacje terapeutyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców organizowane przez
Ośrodek Poza Centrum Dom, w ramach 13. Festiwalu POP Kreacje. W tym roku przygotowaliśmy bogatą ofertę warsztatów dotyczących różnych aspektów rodzicielstwa, oraz serię warsztatów dla dzieci i młodzieży mających na celu m.in. wzmacnianie potencjału młodych ludzi. Zainteresowane osoby mogą również skorzystać z konsultacji terapeutycznych oraz porad podczas POP Konferencji. Załączam ulotkę ze szczegółami wydarzeń, więcej informacji dostępnych jest na stronie:   www.popkreacje.pl. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. 

Ośrodek Poza Centrum Dom jest filią istniejącego od 20 lat ośrodka psychoterapii Poza Centrum. Pracujemy psychoterapeutycznie proponując sesje indywidualne, sesje dla par, sesje rodzinne, warsztaty rozwojowe oraz inne spotkania grupowe.