DRODZY RODZICE

OD  15 WRZEŚNIA 2017 R. ROZPOCZĘŁY SIĘ PRACE BUDOWLANE NA TERENIE NASZEJ PLACÓWKI, W WYNIKU KTÓRYCH ZOSTANĄ UTWORZONE  2 NOWE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE. REMONT PRZEDSZKOLA ZAPLANOWANY BYŁ W OKRESIE WAKACYJNYM, JEDNAK WYKONAWCA, KTÓRY ZADEKLAROWAŁ WYKONANIE REMONTU NIE PODPISAŁ UMOWY I PRACE PRZESUNĘŁY SIĘ NA WRZESIEŃ.

PLANOWANE UTWORZENIE NOWEJ ŁAZIENKI DLA DZIECI, KTÓRE PRZEBYWAJĄ AKTUALNIE W SALI GIMNASTYCZNEJ – 15 PAŹDZIERNIK

PLANOWANE ZAKOŃCZENIE PRAC BUDOWLANYCH – 13 LISTOPAD

WSZYSTKIE PRACE GŁOŚNE WYKONYWANE SĄ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH, TAK ABY NIE ZAKŁÓCAĆ PRACY PLACÓWKI.

REMONT

Serdecznie zapraszamy na wykład 7 edycji Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

w dniu 16 października 2017 r. o godz. 17:30

w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. Kondratowicza 20.

Wykład nt.

„Jak radzić sobie z agresją u dzieci w domu i w szkole”

mariola1a

Wykład poprowadzi Pani Mariola Kurczyńska – ekspert od wychowania i edukacji. Terapeuta, pedagog, coach rodzicielski, certyfikowany trener rozwoju osobistego. wieloletni dyrektor Niepublicznej Poradnia Specjalistycznej Psychologiczno-Pedagogicznej w Legnicy. Autorka bestsellera „Obudź w dziecku olbrzyma”. Od 20 lat pomaga rodzicom i ich dzieciom w pokonywaniu trudności wychowawczo-szkolnych. Współpracuje z nauczycielami prowadząc warsztaty i szkolenia w placówkach oświatowych. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim skuteczność i wszechstronne podejście. Tysiące zadowolonych rodzin są najlepszym dowodem jej skuteczności. Autorka projektu „Dobry Start Przedszkolaka”, który został wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz uzyskał nagrodę Ministra Rozwoju Regionalnego jako najlepsza inwestycja w człowieka w 2008 roku. W życiu codziennym kochająca mama…, która jest silną, szczęśliwą i niezależną kobietą.

Drodzy Rodzice

W celu zapewnienia warunków organizacyjnych do bezpiecznego i higienicznego pobytu dzieci w naszym przedszkolu prosimy o systematyczne sprawdzanie dzieciom czystości głów. Jest to najlepsza możliwość skutecznego leczenia wszawicy oraz działań profilaktycznych, które w efekcie mogą zapobiec jej rozprzestrzenianiu.

Zarażenie wszami głowowymi może przytrafić się każdemu dziecku. Nikt tu nie jest winny, gdyż infekcja nie wynika z braku higieny lub ubóstwa rodziny. W takim samym stopniu może ona dotknąć dzieci zadbanych, jak i pochodzących z mniej zamożnych domów.

Dzięki współpracy i komunikacji na linii przedszkole – dom- przedszkole można tego skutecznie uniknąć.

Poniżej przedstawiamy kilka ważnych informacji.