Znalezione obrazy dla zapytania PRZYTUL MISIA

DRODZY RODZICE

ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ DO AKCJI „PRZYTUL MISIA”

AKCJA TRWA DO 28.09.2018 R.

ZBIERAMY NOWE MISIE (DO 50 CM), KTÓRE PRZEKAŻEMY

NAJMŁODSZYM PACJENTOM KARETEK WARSZAWSKIEGO POGOTOWIA.

AKCJA ZAINICJOWANA PRZEZ WOJEWÓDZKĄ STACJĘ POGOTOWIA RATUNKOWEGO I TRANSPORTU SANITARNEGO MEDITRANS SPZOZ W WARSZAWIE

Znalezione obrazy dla zapytania TARGÓWEK LOGO

Serdecznie zapraszamy na inaugurujący 8 edycję Wszechnicy Edukacyjnej Targówek wykład pt.

„Powszechna dwujęzyczność z angielskim”

– 17 września 2018 r. o godz. 17:30 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek.

Wykład poprowadzi Waldemar Miksa – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego (muzykologia) i Uniwersytetu Muzycznego im. Chopina w Warszawie (kompozycja i dyrygentura), producent i wydawca. Studiował kompozycję i muzykologię w Royal Holloway University of London. Współtwórca wydawnictwa w Polskim Radiu SA (1994-2007). Przez ponad 20 lat pracy był autorem lub współautorem ok. 700 tytułów wydawnictw multimedialnych, których zostało sprzedane na polskim rynku (głównie w postaci płyt) łącznie ok. 35 mln egzemplarzy. W 2013 roku zainicjował i do chwili obecnej współtworzy Międzynarodowy Program Powszechnej Dwujęzyczności „Dwujęzyczne Dzieci” / „Bilingual Future”.

miksa waldemar

W trakcie wykładu nastąpi połączenie on-line z Claire Selby – autorką Programu Powszechnej Dwujęzyczności, światowej sławy lingwistką, która od kilkunastu lat tworzy materiały – zarówno teksty jak i muzykę – do nauki angielskiego dla najmłodszych.

claire with toys

Założenia Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności “Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future” zostały sformułowane i opublikowane w roku 2013, ale sama idea dojrzewała od roku 1999.

Zrodziła się dzięki wieloletniej współpracy brytyjskiej lingwistyki Claire Selby i Waldemara Miksy – producenta i wydawcy.

Głównym celem Programu jest propagowanie wiedzy o dwujęzyczności i korzyściach, jakie z niej płyną dla dzieci, ich rodzin i placówek edukacyjnych, ale też w szerszej skali dla samorządów, struktur oświatowych czy wręcz całych społeczeństw. Program przedstawia także kompleksowe rozwiązanie w zakresie powszechnej dwujęzyczności z językiem angielskim.

W czasie swojej prezentacji twórcy przedstawią zarówno historyczne korzenie Programu, jak i wizję wspólnej, dwujęzycznej przyszłości z językiem angielskim oraz najszybszą i najskuteczniejszą metodę, aby ją wcielić w życie. Istotną rolę w tej prezentacji odegrają dobre praktyki, a szczególnie wieloletnia współpraca z przedszkolami na Targówku.

Zapraszamy na zebrania do poszczególnych grup:

10.09.2018 r. (poniedziałek)

Grupa złota „Krokodylki” (sześciolatki)- 16.30

Grupa czerwona „Gwiazdeczki” (trzylatki) – 16.30

Grupa srebrna „Pingwinki” (pięciolatki/sześciolatki) – 17.00

11.09.2018 r. (wtorek)

Grupa pomarańczowa „Żółwiki” (czterolatki) – 16.30

Grupa żółta „Rybki” (czterolatki) – 17.00

Grupa fioletowa „Ośmiorniczki” (pięciolatki) – 17.00

12.09.2018 r. (środa)

Grupa niebieska „Delfinki” (pięciolatki) – 17.00

Grupa zielona „Muszelki” (trzylatki) – 17.00

Grupa biała „Krabiki” (czterolatki) – 17.00

WĘDRUJĄCA GRA

Znalezione obrazy dla zapytania gry planszowe dla dzieci

DRODZY RODZICE

JEŚLI WASZE DZIECI MAJĄ W SWOICH ZBIORACH GRY LUB PUZZLE,

KTÓRYMI JUŻ SIĘ NIE BAWIĄ, ZACHĘCAMY DO PRZYNIESIENIA

ICH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA I POZOSTAWIENIA NA STOLIKU,

PRZY WEJŚCIU DO PRZEDSZKOLA.

REGULAMIN :

• Z WYPOŻYCZANIA GIER MOGĄ KORZYSTAĆ  TYLKO DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA
  • ZA ZGODĄ RODZICÓW DZIECKO WYBIERA 1 GRĘ I ZABIERA JĄ DO DOMU NA OKRES MAX 1 TYG.
  • ZWRÓCONA GRA NIE MOŻE BYĆ ZNISZCZONA
  • DZIECKO PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WYPOŻYCZONĄ GRĘ